Co nabízím

Komplexní péče o tělesné & duševní zdraví

Poznejte způsoby stravování, které jsou snadné a lehce aplikovatelné.
Uvolněme společně nervový a svalový systém a vytvořme tak podmínky pro obnovu a regeneraci.
Zbavte se napětí, stresu, tíživých myšlenek a veškerého tlaku, který vám nedovoluje radostně žít.


Poradenství a konzultace


Má práce je určena pro ty, kteří hledají pomoc a radu, neb ve změti různorodých a často protichůdných názorů nenacházejí odpovědi. Jsem tu pro ty, kteří hledají smysl svého života, důvod, proč zde jsou a proč se jim v životě děje to či ono a jaký to má význam. Pro ty, kteří chtějí převzít zodpovědnost do vlastních rukou. Je to cesta odvážná, ale za to přinášející pocit radosti, svobody, vnitřní sebehodnoty a síly.Bachova květová terapie

Trpíte únavou, napětím, strachy, nespavostí, cítíte se přetíženi povinnostmi nebo máte za sebou těžké životní období, které vás psychicky a fyzicky vyčerpalo? V těchto a mnoha dalších případech jsou to právě Bachovy esence, které Vám mohou pomoci.

Přesvědčte se sami o jejich účincích. Správný výběr esencí je totiž rozhodující pro samotný úspěch a změnu.

Více zde:

Jíme zdravě a snadno

Poznejte způsoby, jak si osvojit jednoduché, ale o to účinnější návyky a postupy, které přirozeně pobídnou náš tělesný aparát k regulaci tělesné hmotnosti, dodají sílu a pocit lehkosti.

Jakmile totiž hladina našeho krevního cukru je stabilní a bez výkyvů, nedochází k horským dráhám. Organismus nemusí pracovat na plné obrátky, vše si zpracovává v poklidu a nesnaží se pak přijaté ukládat do tuků, ale využívá jako palivo. Tajemství dechu

Zažijte díky vědomému dechu spojení se sebou sama. Stav, kdy si člověk uvědomí, jako kdyby se vrátil domů, do bezpečí.

Vědomý dech nám pomáhá a zároveň připomíná, že schopnost myslet není to, co nás definuje. Naopak, stává se průvodcem k nalezení sebe sama, vnitřního klidu a vyrovnanosti. Díky dechu můžeme snadno pocítit příval tepla, radosti, uvolnění, které vycházejí ze samotné hloubky naší osobnosti. Ze skutečného jádra nás samých. 


Restart těla i duše

Není mnoho systémů na světě, které by dokázaly uvolnit centrální nervový a svalový systém. Uvolnit napětí, zbavit člověka nahromaděného stresu, zmírnit bolesti kloubů, zad a páteře jako takové.
Schumann 3D Systém je jedním z nich a mně je ctí a potěšením vás s ním seznámit a umožnit vám vyzkoušení ZDARMA a doslova na vlastní "kůži".  více zde:
Zažijte pocit osvěžení a uvolnění s rezonančním systémem Schumann3D.


© 2021 Umění žít - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!