Co nabízím

Komplexní péče o tělesné & duševní zdraví

Poznejte způsoby stravování, které změní váš život. Prožijte sílu vědomého dechu. Je to jako probuzení z hlubokého spánku. Zbavte se napětí, stresu, tíživých myšlenek a veškerého tlaku, který vám nedovoluje radostně žít.


Poradenství a konzultace

Má práce je určena pro ty, kteří hledají pomoc a radu, neb ve změti různorodých a často protichůdných názorů nenacházejí odpovědi. Jsem tu pro ty, kteří chtějí převzít zodpovědnost do vlastních rukou. Je to cesta odvážná, ale přinášející pocit radosti, svobody, vnitřní sebehodnoty a síly.

Díky rozhovoru s vámi se dozvím, co vás trápí, s čím potřebujete pomoci a jakou metodu (cestu) vybrat, abychom docílili co nejlepšího výsledku.


Bachova květová terapie

Trpíte únavou, napětím, strachy, nespavostí, cítíte se přetíženi povinnostmi nebo máte za sebou těžké životní období, které vás psychicky a fyzicky vyčerpalo? V těchto a mnoha dalších případech jsou to právě Bachovy esence, které Vám mohou pomoci.

Nemusíte se snažit tomu věřit. Sami se přesvědčte o jejich účincích. Správný výběr esencí je totiž rozhodující pro samotný úspěch léčby.

Více zde:

Vědomé stravování

Poznejte způsoby, jak si osvojit jednoduché, ale o to účinnější návyky a postupy, které přirozeně pobídnou náš tělesný aparát k regulaci tělesné hmotnosti, dodají sílu a pocit lehkosti.

Existují pasivní a aktivní síly, které je zapotřebí probudit, uvézt do harmonie a postupným osvojováním zdravých návyků vytvořit podmínky k celkovému tělesnému ozdravění a pocitu lehkosti, který se běžně nikde v tabletách nezakoupí.Tajemství dechu

Zažijte díky vědomému dechu spojení se sebou sama. Stav, kdy si člověk uvědomí, jako kdyby se vrátil domů, do bezpečí.

Vědomý dech nám pomáhá a zároveň připomíná, že schopnost myslet není to, co nás definuje. Naopak, všechny důležité děje, které se v životě člověka odehrávají, jak radost, nadšení, zlost, hněv a další, vycházejí ze samotné hloubky naší osobnosti. Ze skutečného jádra nás samých. V citové zóně prostřednictvím sluneční pleteně.

Je to okamžik, kdy se člověk začíná rozpomínat...


Restart těla i duše

Není mnoho systémů na světě, které by dokázaly uvolnit centrální nervový a svalový systém. Uvolnit napětí, zbavit člověka nahromaděného stresu, zmírnit bolesti kloubů, zad a páteře jako takové.
Schumann 3D Systém je jedním z nich a mně je ctí a potěšením vás s ním seznámit a umožnit vám vyzkoušení ZDARMA a doslova na vlastní "kůži".  více zde:
Zažijte pocit osvěžení a uvolnění s rezonančním systémem Schumann3D.


© 2021 Umění žít - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!